Број на оглас: 2744789
Објавен на: 04.01.2018, 15:06
1 / 11

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D.I.D 2007

7.300 €
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Outlander
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dobro sostojba.
Noseno od svajcaria.
Servisiran komplet
Bez zamena

070 240 199