Број на оглас: 2743728
Објавен на: 24.06.2020, 13:14
1 / 1

Honda civik 1.4angliska

1 €
Марка:
Honda
Модел:
Civic
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za honda civik ima se osven Motor hauba i farovi