Број на оглас: 2742566
Објавен на: 29.09.2018, 03:40
1 / 1

Снимање со дрон / Snimanje so dron / Recording with drone

По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Вид на оглас: Се продава


Професионално снимање и сликање од поинаква перспектива преку светскиот бренд на DJI Phantom со можност на вклучување во живо преку вашиот профил на социјална мрежа или YouTube.

Одбележете ги вашите единствени свечени моменти и спектакуларни настани следејќи ја модерната технологија.