Број на оглас: 2741655
Објавен на: 09.12.2018, 10:32
1 / 5

255 55 R16 Rezervna Guma so bandaz za Mercedes

1.300 МКД Цената не е фиксна 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Balansiran bandas skoro nov i guma vo odlicna sostojba