Број на оглас: 2741546
Објавен на: 26.09.2020, 13:57
1 / 5

peugeot 207 1.6 hdi 66 kw

3.111 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba uvezena e od Italy, redovno e servisirana so mnogu mala potrosuvacka. Smeneta set lamela rebrest komplet