Број на оглас: 2741399
Објавен на: 26.11.2018, 11:22
1 / 4

atraktiven plac na kozjak

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
450 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot se naoga vo reonot na Blizansko so pogled na ezero, plateni komunali imoten list dozvola za gradba
sredena seta dokumentacija moze da se pocne vednas so gradba. mozna e zamena za terenkso vozilo