Број на оглас: 2740804
Објавен на: 21.07.2018, 00:01
1 / 9

Fiat Stilo

1.400 € Цената не е фиксна 1.700 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
76 kw / 103 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава Фиат Стило 1.6 16v , направен е голем сервис пред 300км,(сменети сите филтри, уље, каиши, водена пумпа). Нов акомулатор,солидни гуми, одличен ентериер,зачувана како однадвор така одвнатре,клима,абс,аср, city волан, ел. на ретровизори,ел. на прозори, подесив волан.
Може замена за АПРИЛИЈА
Колата има проблем со електрониката, пале оде се у ред само шо кога се пуштат светла се вклучуват и бришачите.. Побркана е целата.
078 350 960 - Дејан