Број на оглас: 2740209
Објавен на: 10.07.2019, 08:08
1 / 11

Продажба на станови на нова локација СТ1

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Власто Радоњанин ББ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Козјак АД Куманово отпочна со градба и продажба на станбен објект за колелтивно домување -А2, на нова локација – во комплексот СТ (стара трафоостаница), над СОКОЛАНА, по многу поволна цена !
За повеќе информации посетете ја нашата веб страна
www.kozjak.weebly.com или на тел 031 422 492 како и
на e mail kozjakkumanovo@yahoo.com и kozjak@gmail.com