Број на оглас: 2737265
Објавен на: 17.09.2020, 01:38
1 / 3

Novi zenski "Brend "salonki !!! Povolno !!!

25 €
Tип на обувки:
Обувки
Големина:
36
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Salonki Novi crna boja br.36 !!! PREKRASNI !!! EFTINO ! VIDI SLIKI ☺.