Број на оглас: 2736604
Објавен на: 15.06.2019, 15:54
1 / 12

Novo Studio Apartman za kratok prestoj

900 МКД Цената е фиксна
Број на соби:
1
Квадратура:
25 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Aleksandar Makedonski 520 Prilep

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов студио апартман. 15 мин. пеш до центар. Посебен влез. Капацитет 2 лица. Цената е 900 ден за двајца од вечер. Постелнина, крпи, шампон, кабловска ТВ, WiFi... Обезбедено.

Потврден огласувач
 Методија Костоски