Број на оглас: 2735575
Објавен на: 07.09.2018, 11:05
1 / 8

mercedes w124 3.0 diesel oldtimer zacuvan vredi da se vidi

950 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
300
Година:
1986
Гориво:
Дизел
Километри:
450000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava mercedes w124 3.0 diesel 6 cilindra motor godina pali vozi bez mana servisiran site 6 greaci smeneti nof akulumator kompleten servis napraven so bi xenon svetla greaci na sedista so klima elektricni stakla i tn, vredi da se vidi proba i zeme zacuvan vo solidna sostojba za kes extra cena zamena moze so vasa doplata za pomalo kolice za poveke info na dolu navedeniot telefon