Број на оглас: 2735234
Објавен на: 30.05.2019, 19:34
1 / 12

Se Prodava Audi A4 3.0 Quattro 250 KS

11.800 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
178 kw / 242 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 V6 - 3.0 Quattro 250 KS kolata e servisirana vo ovlasten servis Porche Skopje. 4 novi zimski Michelin gumi + felni i 4 novi letni Michelin gumi + felni kolata ima full oprema - uvezena od Germanija