Број на оглас: 2734783
Објавен на: 01.06.2020, 20:50
1 / 11

Passat 1.8t lpg/audi.vw.bmw.golf.peugeout toyota mazda

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2002
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat 1.8t so 150ks /LPG so instaluran plinski ured ful odprema za poveke infomacii na 077695 803kolata e registrirana cela godina do maj mesec novi gumi,novo maslo smenato.site filtri site.amortizeri site spirali . registrirana do 18.05.2021