Број на оглас: 2733588
Објавен на: 13.02.2019, 12:14
1 / 12

Se prodava Fiat Ducato-ladilnik

5.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kombe Fiat Ducato 2.0tdi ladilnikot raboti i na struja, super ocuvano se mu raboti ne e registrirano za povekje informacii na brojot 075341259-goran HITNO!!!