Број на оглас: 2733461
Објавен на: 20.07.2019, 14:20
1 / 6

Seat Leon 2011 1.2TSI Copa Full oprema 80.000km

7.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2012
Гориво:
Бензин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Seat leon Septemvri 2012 god so Motor 1.2TSI 105ks
6+R racen menuvac
Dvozonska Klima
Tempomat
Original bandazi 205/55 16
Voziloto e redovno servisirano so uredna dokumentaciaj
Kupeno od Kadis Skopje
Kako nov
Za zamena vozilo ponovo od 2009god