Број на оглас: 2731894
Објавен на: 15.10.2019, 08:40
1 / 9

Chrysler Saratoga 2.5 turbo

1 €
Марка:
Chrysler
Модел:
Saratoga
Година:
1992
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2017
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Chrysler Saratoga 2.5 turbo, ne uvezuvan, vo odlicna sostojba, motor odlicen, 5 stepen menuvac, amortizeri vo preden i zaden branik, elektrika na stakla, elektrika na sedista, elektrika na retrovizori, odlicni Michelin letni gumi, pali - vozi, momentalno ne e registriran, samo za seriozni kupuvaci sto znaat sto e Chrysler, dogovor za ekstra cena samo na lice mesto...

Dzvonete na 077/ 602 - 088