Број на оглас: 2730189
Објавен на: 04.03.2021, 09:20
1 / 1

KUPUVAM PONUDETE FICO I DELOVI

11.111 €
Марка:
Zastava
Модел:
750
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


KUPUVAM FICO FIKO ZASTAVA 750/850 i DELOVI ZA NIV GALANTERIJA LIMARIJA I DR DELOVI STO I DA IMATE PONUDETE VO INBOX NA VIBER ILI NA TEL.071315639