Број на оглас: 2730151
Објавен на: 13.08.2018, 17:41
1 / 9

PIAGGIO 125CC MOZNA ZAMENA

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Piaggio
Вид:
Скутер
Година:
2001
Модел:
Skiper
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PIAGGIO SKIPER 125CC 8.6KW Sega staveni novi gumi.nov akumulator nov karburator novo automace za palenje ima i orginal kufer piaggio i toj odi so nego sega staven nemam sliki staveno novi .Na Makedonski tabli.Mozna zamena PRODADENA