Број на оглас: 2729605
Објавен на: 16.07.2018, 16:55
1 / 9

se prodava mercedes sprinter 308d

4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


mercedes sprinter 308d perfektna sostojba
Moze zamena za mala kola