Број на оглас: 2728765
Објавен на: 17.05.2018, 18:29
1 / 4

KIRBY DIAMOND EDITION

450 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kirby Diamond edition vo super sostojba so site dodatoci plus perac za tepisi