Број на оглас: 2728315
Објавен на: 01.08.2018, 11:24
1 / 1

Atraktiven plac na Kozjak

1 €
Квадратура:
500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Ekstra lokacija