Број на оглас: 2728239
Објавен на: 15.04.2019, 09:28
1 / 2

Pumpa za visok pritisok 1.9 dci(reno) RENAULT

100 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Moze i odelno samo regulatorot za pritisok 50 eu a pumpata 60eu zaedno komplet 100 eu