Број на оглас: 2727581
Објавен на: 30.05.2019, 14:04
1 / 12

SUZUKI SWIFT 4X4

4.250 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Suzuki
Модел:
Swift
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2018
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- suzuki swift
- 4x4
- 1328 cm3
- 68 kw
- servo
- klima
- el. na site stakla
- radio cd komandi na volan
- bord kompjuter
- al. bandasi
- novi gumi
- abs
- mnogu mala potrosuvacka
- voziloto e perfektno zacuvano kako od salon
- realni km.
- moze proverka kaj mehanicar po vas izbor
- komentar okolu cenata na lice mesto
- moze zamena