Број на оглас: 2727405
Објавен на: 16.07.2019, 01:31
1 / 4

Se Izdava, Deloven Prostor od 13m2 - Mosa Pijade 71

6.000 МКД

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Se izdava deloven prostor od 13m2, pogoden za kancelariska dejnost.

Informacii na : 078 313 009