Број на оглас: 2727141
Објавен на: 22.08.2019, 10:03
1 / 9

MAZDA 6

2.800 € 3.000 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava MAZDA 6 2.0 136KS 2004G... FULL OPREMA (TEMPOMAT, KOMANDI NA VOLAN, GREJACI NA SEDISTATA, FABRICKO OZVUCENIE -BOSE- i mn drugi raboti)... Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakva maana. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme...
Sega smenoto set zamaec, korpa I lamela..
ZA POVEKE INFORMACII JAVETE SE 078-433-980...
MOZE SAMENA SO MOJA DOPLATA...