Број на оглас: 2726786
Објавен на: 01.07.2020, 00:33
1 / 7

Prodavam Mercedes 818 celo a moze i vo delovi

600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes 818 momentalno bez kolca i sanduk ekstra cena za kes 600evra a moze i na delovi. Isto taka i delovi za Mercedes 12 13.