Број на оглас: 2726781
Објавен на: 01.07.2020, 00:33
1 / 6

Prodavam Mercedes 818 celo a moze i na delovi

1.111 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes 818 momentalno bez trkala i sanduk,za kes ekstra cena za celo 600 evra!!! a moze i na delovi ,Isto taka imame i delovi za Mercedes 12 13.