Број на оглас: 2725935
Објавен на: 23.07.2019, 23:14
1 / 2

Bosh pumpa za visok pritisok renault

90 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Za renault 1.9 dci do 2003g moze i odelno samo regulatorot za pritisok 50 eu pumpata 60 eu