Број на оглас: 2725881
Објавен на: 13.01.2019, 00:39
1 / 2

Kuler za procesor (COOLER MASTER)

350 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuler za pc coller master079259788