Број на оглас: 2725111
Објавен на: 10.12.2018, 12:15

СЕ ПРОДАВА КУЌА

1 МКД
Број на соби:
5
Квадратура:
55 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
40 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
29 ноември 69

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со дворно место , на два спрата, над полицијата.Контакт во секое време

Контакт: Bесна 078 410 832