Број на оглас: 2724638
Објавен на: 15.04.2019, 13:10

RAKIJA DOMASNA ZOLTA, BELA I MASTIKA

150 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


proizvodstvo 2018 od grozje
Bela i zolta

Потврден огласувач
 DPTU,, BUCISTE,, DOO (претпријатие)