Број на оглас: 2723636
Објавен на: 19.04.2019, 17:54
1 / 9

PRODAVAM NIVA POKRAJ REKA

4 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1282 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva pokraj reka vo selo Orasac Kumanovo po tecenie na rekata do samiot breg na reka Pcinja