Број на оглас: 2723611
Објавен на: 17.05.2018, 16:12
1 / 4

Nissan Kubistar 2008

1 €
Марка:
Nissan
Модел:
Kubistar
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
62 kw / 84 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nissan kubistar 2008 godina vo odlicna sostojba sega donesen od se ne carinet ali moze da se carine