Број на оглас: 2723122
Објавен на: 31.10.2018, 22:09
1 / 8

Alfa romeo 166 redizajn mozna e i zamena

2.299 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 166
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2018
Сила на моторот:
129 kw / 175 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ima nov set-zamaec smenet na 19.03.2018. Kolata e na bugarski tabli, e vo prekrasna sostojba-izgled, motor, sasija. Poseduva najvisoko nivo na dopolnitelna oprema vklucuvajki I kozen enterier. Servisirana e komplet za sto garantiram I imam dokument.