Број на оглас: 2722590
Објавен на: 23.02.2021, 21:22
1 / 2

se prodava 5000 m gradezno zemjiste

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
5000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava 5000m gradezno zemjiste na glavniot pat od brvenica kon celopek