Број на оглас: 2721899
Објавен на: 09.12.2018, 11:46
1 / 12

Se iznajmuva Lux Villa Mavrovo !!!

По Договор Цената е фиксна 100 €
Квадратура:
200 m²
Број на соби:
5
Греење:
Дрва
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


Прикачена е слика за слободни термини која се обновува еднаш на три дена !!!!
Villa Lux Mavrovo е новоизградена луксузна вила, во срцето на Маврово, во непосредна близина на скијачкиот центар.
Располага со 2 ката, првиот кат 100м2 дневен престој со комплетно опремена кујна и трпезарија, втор кат 4 соби и две купатила. Villa Lux Mavrovo ќе ви понуди врвна удобност, релаксација во мирно опкружување и прекрасен поглед на Мавроско езеро од сите соби.
- Централно греење со камин на дрва
- Базен, фонтана, рабник, фурна и скара во дворот
- Капацитет на сместување 8-10 луѓе
Релаксирајте се во мирна околина, во прекрасни зимски денови со преубав поглед на Мавровско езеро, резервирајте на време !!!
Викендичката се изнајмува цела, не се издаваат соби и апартмани, цените за изнајмувањ на цела викендичка се:
до 15 декември една ноќ 150еур, две ноќи и повеќе 100еур од ноќ
од 15 декември до 15 февруари една ноќ 200еур, две ноќи и повеќе 150еур од ноќ
Нова Година минимум престој 7 дена 200еур од ноќ
за изнајмување на подолг временски период следува попуст !!
Villa Lux Mavrovo
+389 78 333 331
+389 78 345 000
� villalux.mavrovo@gmail.com
Facebook page: https://www.facebook.com/luxmavrovo/
Instagram page: https://www.instagram.com/villaluxmavrovo/