Број на оглас: 2721899
Објавен на: 23.10.2018, 15:38
1 / 12

Se iznajmuva Lux Villa Mavrovo !!!

100 € Цената е фиксна
Квадратура:
200 m²
Број на соби:
5
Греење:
Дрва
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


Villa Lux Mavrovo е новоизградена луксузна вила, во срцето на Маврово, во непосредна близина на скијачкиот центар.
Располага со 2 ката, првиот кат 100м2 дневен престој со комплетно опремена кујна и трпезарија, втор кат 4 соби и две купатила. Villa Lux Mavrovo ќе ви понуди врвна удобност, релаксација во мирно опкружување и прекрасен поглед на Мавроско езеро од сите соби.
- Централно греење со камин на дрва
- Базен, фонтана, рабник, фурна и скара во дворот
- Капацитет на сместување 8-10 луѓе
Релаксирајте се во мирна околина, во прекрасни зимски денови со преубав поглед на Мавровско езеро, резервирајте на време !!!
Викендичката се изнајмува цела, не се издаваат соби и апартмани цената за една ноќ е 150е , за две ноќи и повеќе 100е , за изнајмување на подолг временски период следува попуст !!! Во периодот од 15.11.2018 - 15.01.2019 цената од ноќ е 150еур од ден , за Нова Година минимум престој 5 ноќи 200еур ноќ !
Villa Lux Mavrovo
+389 78 333 331
+389 78 345 000
� villalux.mavrovo@gmail.com
Facebook page: https://www.facebook.com/luxmavrovo/
Instagram page: https://www.instagram.com/villaluxmavrovo/