Број на оглас: 2720809
Објавен на: 19.08.2018, 10:37
1 / 9

MINI BAGER "TAKEUCHI"

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MINI BAGER TAKEUCHI. GODINA NA PROIZVODSTVO 2008 GODINA. TRI KORPI, KLIMA, GUMENI GASENICI. TEZINA 3.86 tona. RABOTNI CASA 5100. BAGEROT E DONESEN OD SVAJCARIJA. ZA POVEKE INFORMACII NA TELEFON.