Број на оглас: 2720533
Објавен на: 11.02.2019, 14:15
1 / 3

R1

3.850 €
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2007
Модел:
R1
Километри:
30000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


BG tabli
BEZ ZAMENI