Број на оглас: 2720131
Објавен на: 25.09.2018, 19:48
1 / 1

Polovni delovi za Citroen Saxo 1.4 i vts

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi sa Saxo 1.4I -8v -74HP 2002g imam se sto vi treba!