Број на оглас: 2720116
Објавен на: 08.11.2018, 22:48
1 / 4

Polovni delovi za Ford Fiesta 1.25 zetek-S 16V

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za fiesta od 96-2001 God.-1.25 zetek-S 16 V imam se, kolata e so 3vrati el. Na stakla, centralno, klima, abs, air bag