Број на оглас: 2719221
Објавен на: 16.08.2018, 10:56
1 / 7

Dukan

2 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
32 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Se prodava i izdava dukan vo zgrada staro lopusnik od 32m2 (do mesara Promes i apteka Bruno) so sanitaren cvor. Dukjanot e so cist imoten list bez hipoteka. Moze da se vidi vo sekoe vreme.