Број на оглас: 2717622
Објавен на: 15.07.2018, 13:04
1 / 8

Audi A6 3.0tdi quattro 225ps

7.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 3.0tdi quattro 225ps full oprema registrirano pred 10 dena,4 novi zimski gumi TIGAR 245/45/R18 500 evra nov akomulator so 2 godini garancija 100evra dvata para novi plocki napraven servis kolata e bes nikakva mana moze da se vidi vo sekoe vreme poveke inf 070285523