Број на оглас: 2717543
Објавен на: 04.09.2018, 13:56
1 / 1

Лактофризер

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


скоро нов..има работено само 6 месеци--1000 л