Број на оглас: 2716953
Објавен на: 10.04.2019, 19:28
1 / 9

Se iznajmuva !

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
58 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Не
Година на градба:
2016
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Leninova 58
tome
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se Iznajmuva luksuzen dvosoben stan.