Број на оглас: 2716797
Објавен на: 23.09.2018, 13:41
1 / 1

Нова RAM меморија 2GB DDR2

1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Забрзајте го вашиот компјутер за екстра цена!