Број на оглас: 2716782
Објавен на: 05.12.2018, 22:25
1 / 4

Zetor super 50

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot se naoga vo stip