Број на оглас: 2716400
Објавен на: 08.06.2019, 07:20
1 / 1

KOLEKCIJA * 2100 matrici + 8000 midi fajlovi *

300 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Колекција од најпопуларните српски и странски матрици. Има околу 2100 матрици, повеќето од нив се оригинал студиски со бек вокали од оригиналниот изведувач. Во пакет со нив следуваат и околу 8000 миди фајлови гратис. Пишете ни ваш емаил доколку сакате да ви пратиме листа и примери од се што нудиме во пакетот. Цената за комплетот е 300 денари на 2 DVD + трошоци за испорака.