Број на оглас: 2716363
Објавен на: 14.08.2018, 08:57

Lamela,potisna,zamaec...

100 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
325tds
Tип на делови:
Ламела / Спојка

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam NOV komplet set lamela,potisna,drug lager i fiksen zamaec marka MEKARM za bmw 325tds,odgovara i na 525(vo prodavnica e 23300den)MOZE ZAMENA I ZA DRUGA ROBA(TELEFON ...)