Број на оглас: 2716085
Објавен на: 14.02.2020, 18:08
1 / 12

JUNGSON HDCD CD

369 € 21.999 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


JUNGSON HDCD CD vrven CD player, Ezoterija,balansirani analogni izlezi,
Originalen Dalecinski, kompletno ispraven i socuvan
Cena 369 evra

Vrven zvuk!

Kontakt: tel. 075-28 60 28
e-mail: gigi.2806@yahoo.com