Број на оглас: 2715252
Објавен на: 26.03.2020, 02:09
1 / 8

Se prodava Renault Megane 1.5 dci,Volvos60 2.4d ,Mercedes

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
78 kw / 106 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Megane 1.5 DCI 10/2007 god 106 ks,so 6 brzini, evro 4 moze da se carini za eden den na mk tablici
,,Mercedes e 290 td 1996 god.
Volvo 2002 god s 60 2.4 d
vo odlicna sostojba so ful oprema
tel.za kontakt:071/354-330
Cena po dogovor!

Потврден огласувач
 Сашо Јакимовски